LT1086CM#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64144061
Date Code:2020+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | M |
| Dropout Voltage | 1.3 V |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 25 V |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Voltage | 23.5 V |
| Min Current Limit | 1.5 A |
| Min Input Voltage | 2.55 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Output Voltage | 1.25 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 5 mA |
| Output Current | 1.5 A |
| Output Voltage | 23.5 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Positive |
| Power Dissipation | 15 W |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 75 dB |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 883
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $13.407 |
| 5 - 9 | $9.257 |
| 10 - 29 | $8.631 |
| 30 - 49 | $8.213 |
| 50 - 59 | $8.129 |
| 60 - 99 | $8.108 |
| 100 - 199 | $8.067 |
| 200 - | $8.035 |




