NFM31HK223R1H3L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:JP
Management ID:st64144010
Date Code:2022
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 22 nF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 1.5 mΩ |
| Height | 1.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | IN PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Thickness | 1.3 mm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,475
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $2.814 |
| 20 - 49 | $0.704 |
| 50 - 99 | $0.523 |
| 100 - 299 | $0.462 |
| 300 - 499 | $0.422 |
| 500 - 999 | $0.414 |
| 1,000 - 3,999 | $0.408 |
| 4,000 - | $0.404 |




