LEM4532T101K
TAIYO YUDEN
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64142231
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| DC Resistance (DCR) | 4 Ω |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Tolerance | 10 % |
| Introduction Date | 1995-09-01 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 110 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Q Factor | 50 |
| Self Resonant Frequency | 8.5 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 2.52 MHz |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,500
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.451 |
| 20 - 49 | $0.442 |
| 50 - 99 | $0.274 |
| 100 - 299 | $0.217 |
| 300 - 499 | $0.18 |
| 500 - 999 | $0.172 |
| 1,000 - 3,999 | $0.167 |
| 4,000 - | $0.163 |




