52610-0834
MOLEX
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64142159
Date Code:2016
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Silver, Tin |
| Country of Origin | JP |
| Current Rating | 1 A |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Material | Nylon |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Positions | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Pitch | 1 mm |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.089 |
| 10 - 29 | $1.982 |
| 30 - 49 | $1.545 |
| 50 - 99 | $1.457 |
| 100 - 299 | $1.392 |
| 300 - 499 | $1.348 |
| 500 - 999 | $1.339 |
| 1,000 - | $1.333 |





