LBC2518T220M
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st64142013
Date Code:2019
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | LB, C Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 250mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 19MHz |
| DC Resistance (DCR) | 770mOhms |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1007(2518メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"長 x 0.071"W(2.50mm x 1.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.301 |
| 50 - 99 | $0.22 |
| 100 - 299 | $0.164 |
| 300 - 499 | $0.126 |
| 500 - 999 | $0.119 |
| 1,000 - 3,999 | $0.113 |
| 4,000 - 4,999 | $0.109 |
| 5,000 - | $0.109 |




