XWT-OD16-1
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64112814
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CE, cULus |
| Case/Package | Module |
| Depth | 49.7 mm |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Outputs | 16 |
| Termination | Screw |
| Weight | 120.201978 g |
| Width | 53.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




