- Top >
- 开发工具 >
- 开发工具·模块 >
- Sensor Modules >
- TL-W3MC1 2M(OMRON)
TL-W3MC1 2M
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64111784
Date Code:2025
文档
产品属性
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





