- Top >
- 开发工具 >
- 开发工具·模块 >
- Sensor Modules >
- TL-N5ME1 2M(OMRON)
TL-N5ME1 2M
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64111762
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 200 |
| Depth | 25 mm |
| Housing Material | Resin |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Brackets |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Width | 25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




