S8VK-S03024
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64111598
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VK-S (30W) |
| Input Type | AC or DC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| DC Voltage - Input (Max) | 350V |
| DC Voltage - Input (Min) | 90V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 1.3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 31W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | 3.54"L x 1.26"W x 3.54"H(90.0mm x 32.0mm x 90.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




