M2BJ-B24
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64110453
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 0 F |
| Color | Black |
| Contact Resistance | 100 MΩ |
| Current Rating | 20 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Frequency | 2 kHz |
| Height | 38 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 12 V |
| Mount | Flush , Panel |
| Number of Terminals | 2 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating (AC) | 24 V |
| Washable | No |
| Width | 24 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




