H7ET-NV-BH
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64109885
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Display Type | LCD |
| Height | 23.9 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 24 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Number Of Characters Per Row | 7 |
| Operating Supply Voltage | 30 V |
| Ratings | IP66 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Reset | External, Front Panel |
| Termination | Screw |
| Width | 48.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




