H7ER-NV
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64109860
Date Code:2025
文档
产品属性
| Display Type | LCD |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Number Of Characters Per Row | 4 |
| Ratings | IP66 |
| Reset | Non-Resettable |
| Termination | Screw |
| Weight | 64.863709 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





