- Top >
- 开发工具 >
- 系统设备 >
- Control Devices >
- H3Y-4 DC24 30M(OMRON)
H3Y-4 DC24 30M
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64109700
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




