H3CA-8 AC200/220/240
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64109446
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Accuracy | 0.3 % |
| Coil Voltage (AC) | 200.22024 MV |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Depth | 48 mm |
| Display Type | LCD |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush , Panel |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Pins | 10 |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Relay Type | Integrated |
| Termination | Plug |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 110 g |
| Width | 48 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




