E5C2-R20G AC100-240 0-100
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64107828
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Control Method | On/Off |
| Interface | Analog |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Ratings | IP40 |
| Termination | Plug |
| Weight | 200.034235 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




