- Top >
- 开发工具 >
- 开发工具·模块 >
- Sensor Modules >
- E2E-X10MY1 2M(OMRON)
E2E-X10MY1 2M
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64106353
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 300 |
| Housing Material | Brass |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 300 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




