- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- D4DS-K3(OMRON)
D4DS-K3
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





