- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- D4A-A00(OMRON)
D4A-A00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 11.5 mm |
| Diameter | 19.05 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Width | 18 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




