- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Interlock Switches >
- D40A-1C2(OMRON)
D40A-1C2
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64105530
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | PBT, Plastic |
| Depth | 48 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Plastic |
| Mount | Cable |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Sensing Distance | 15.0114 mm |
| Termination | Cable |
| Width | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




