CP1L-M60DR-D
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64105312
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CE, cULus |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Mount | Chassis Mount , DIN Rail |
| Number of Outputs | 24 |
| Ratings | IP20 |
| Termination | Screw |
| Weight | 816.466266 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




