- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- AP-B(OMRON)
AP-B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 20.2 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Phenolic |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




