A22E-M-03
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st64104986
Date Code:2025
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 300 kcycles |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Front , Panel |
| Number of Positions | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| Switch Function | On-Off |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | 3PST |
| Voltage Rating (AC) | 110 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




