- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- A16-5DG(OMRON)
A16-5DG
文档
产品属性
| Color | Green |
| Current Rating | 30 mA |
| Forward Current | 30 mA |
| Forward Voltage | 5 V |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Base |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating | 5 V |
| Voltage Rating (AC) | 5 V |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.





