TSL0709RA-330K1R0-PF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | TSL |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.1A |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 9.4MHz |
| Q @ Freq | 20 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.303"Dia(7.70mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.378" (9.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.527 |
| 10 - 49 | $8.066 |
| 50 - 99 | $7.508 |
| 100 - 499 | $7.136 |
| 500 - 999 | $7.062 |
| 1,000 - 1,999 | $7.006 |
| 2,000 - 3,999 | $6.978 |
| 4,000 - | $6.969 |




