- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- AC DC Converters >
- PF500A-360(TDK-LAMBDA)
PF500A-360
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PF (500W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 360V |
| Current - Output (Max) | 1.4A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 500 W |
| Efficiency | 95% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 360V 500W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L3.27" x W3.39" x H0.16" (83.0mm x 86.0mm x 4.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $130.903 |
| 10 - 49 | $128.115 |
| 50 - 99 | $127.186 |
| 100 - 499 | $126.721 |
| 500 - 999 | $126.442 |
| 1,000 - 1,999 | $126.123 |
| 2,000 - 3,999 | $125.884 |
| 4,000 - | $125.698 |




