SP0503BAHTG
LITTELFUSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st63749624
Date Code:19
文档
产品属性
| Category | 电路保护 TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SP050xBA |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 8.5 V @ 1A |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 6.0 A (8/20μs) |
| Capacitance @ Frequency | 30 pF |
| Bidirectional Channels | 3 |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 20
MOQ:20
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $4.628 |
| 200 - 999 | $4.535 |
| 1,000 - 1,999 | $4.46 |
| 2,000 - 9,999 | $4.404 |
| 10,000 - 19,999 | $4.376 |
| 20,000 - 39,999 | $4.367 |
| 40,000 - 79,999 | $4.359 |
| 80,000 - | $4.353 |





