RCWL2512R750JNEA
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749511
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Case Code (Metric) | 6432 |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 711.2 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 750 mΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 3.1496 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:116
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 116 - 1,159 | $0.802 |
| 1,160 - 5,799 | $0.772 |
| 5,800 - 11,599 | $0.765 |
| 11,600 - 57,999 | $0.759 |
| 58,000 - 115,999 | $0.758 |
| 116,000 - 231,999 | $0.755 |
| 232,000 - | $0.754 |
| - | - |




