NLCV32T-100K-PF
TDK

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749470
Date Code:17
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLCV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| Q @ Freq | 15 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 468mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 190
MOQ:190
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 190 - 1,899 | $0.488 |
| 1,900 - 9,499 | $0.477 |
| 9,500 - 18,999 | $0.469 |
| 19,000 - 94,999 | $0.464 |
| 95,000 - 189,999 | $0.461 |
| 190,000 - 379,999 | $0.459 |
| 380,000 - 759,999 | $0.459 |
| 760,000 - | $0.458 |




