NFM21HC102R1H3D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749467
Date Code:20
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Current | 1 A |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Height | 950 µm |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | IN PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 300 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 850 µm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:137
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 137 - 1,369 | $0.679 |
| 1,370 - 6,849 | $0.656 |
| 6,850 - 13,699 | $0.649 |
| 13,700 - 68,499 | $0.643 |
| 68,500 - 136,999 | $0.642 |
| 137,000 - 273,999 | $0.639 |
| 274,000 - | $0.638 |
| - | - |




