GRM32ER61A107ME20L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st63749328
Date Code:18
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 35
MOQ:35
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $2.646 |
| 350 - 1,749 | $2.598 |
| 1,750 - 3,499 | $2.542 |
| 3,500 - 17,499 | $2.514 |
| 17,500 - 34,999 | $2.504 |
| 35,000 - 69,999 | $2.502 |
| 70,000 - 139,999 | $2.497 |
| 140,000 - | $2.489 |





