GRM21BR60E107ME15L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749325
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,910
MOQ:84
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 84 - 839 | $1.11 |
| 840 - 4,199 | $1.10 |
| 4,200 - 8,399 | $1.062 |
| 8,400 - 41,999 | $1.055 |
| 42,000 - 83,999 | $1.05 |
| 84,000 - 167,999 | $1.049 |
| 168,000 - 335,999 | $1.045 |
| 336,000 - | $1.044 |




