GRM033R61A225KE47D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749321
Date Code:17
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.015" (0.39mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 350
MOQ:350
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 350 - 3,499 | $0.265 |
| 3,500 - 17,499 | $0.261 |
| 17,500 - 34,999 | $0.255 |
| 35,000 - 174,999 | $0.251 |
| 175,000 - 349,999 | $0.251 |
| 350,000 - 699,999 | $0.25 |
| 700,000 - 1,399,999 | $0.25 |
| 1,400,000 - | $0.249 |




