GCJ32ER70J476KE01L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63749314
Date Code:17
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCJ |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 65
MOQ:65
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 65 - 649 | $1.425 |
| 650 - 3,249 | $1.395 |
| 3,250 - 6,499 | $1.358 |
| 6,500 - 32,499 | $1.35 |
| 32,500 - 64,999 | $1.348 |
| 65,000 - 129,999 | $1.345 |
| 130,000 - 259,999 | $1.341 |
| 260,000 - | $1.339 |




