GRM155R60J106ME05D
MURATA
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
包装类型:cut tape
Management ID:st63748773
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 220,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 29,999 | $0.01 |
| 30,000 - 39,999 | $0.01 |
| 40,000 - 49,999 | $0.01 |
| 50,000 - 99,999 | $0.01 |
| 100,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





