GRM0335C1H100FA01D
MURATA
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
包装类型:cut tape
Management ID:st63748769
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 135,000
MOQ:15,000
SPQ:15,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15,000 - 44,999 | $0.004 |
| 45,000 - 104,999 | $0.004 |
| 105,000 - 104,999 | $0.004 |
| 105,000 - 419,999 | $0.00 |
| 420,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





