- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TES 1-0511(TRACO POWER)
TES 1-0511
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st63747986
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TES 1 |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 78% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | L0.54" x W0.31" x H0.28" (13.7mm x 8.0mm x 7.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,069
MOQ:12
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $6.145 |
| 120 - 599 | $5.864 |
| 600 - 1,199 | $5.79 |
| 1,200 - 5,999 | $5.734 |
| 6,000 - 11,999 | $5.724 |
| 12,000 - 23,999 | $5.706 |
| 24,000 - 47,999 | $5.696 |
| 48,000 - | $5.689 |





