SN74LVC2G74DCUR
Texas Instruments
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st63742685
Date Code:1932+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Flip-flops |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74LVC |
| Type | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Output Type | Complementary |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 32 mA/32 mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 10μ A |
| Input Capacitance | 5 pF |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.4ns @ 5V/50pF |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Function | Set (Preset) And Reset |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-VSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 235
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.424 |
| 10 - 49 | $0.256 |
| 50 - 99 | $0.204 |
| 100 - 499 | $0.17 |
| 500 - 999 | $0.164 |
| 1,000 - 1,999 | $0.158 |
| 2,000 - 3,999 | $0.156 |
| 4,000 - | $0.155 |




