R5F1026AASP#35
RENESAS
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742566
Date Code:2030+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 2 kB, 16 kB |
| Frequency | 24 MHz |
| Height | 1.45 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 20 |
| Part Group | RL78/G12 |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 1 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 619
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.323 |
| 10 - 49 | $0.991 |
| 50 - 99 | $0.581 |
| 100 - 499 | $0.531 |
| 500 - 999 | $0.497 |
| 1,000 - 1,999 | $0.49 |
| 2,000 - 3,999 | $0.484 |
| 4,000 - | $0.482 |




