OPA2171AIDR
Texas Instruments
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742511
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 250 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Current - Input Bias | 8 pA |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Current - Supply | 475 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 1.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 23
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.424 |
| 10 - 49 | $0.256 |
| 50 - 99 | $0.204 |
| 100 - 499 | $0.17 |
| 500 - 999 | $0.164 |
| 1,000 - 1,999 | $0.158 |
| 2,000 - 3,999 | $0.156 |
| 4,000 - | $0.155 |




