LTC7149EUFD#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742258
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 60 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | -28 V |
| Min Input Voltage | 3.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 0 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 28 |
| Output Configuration | Negative |
| Output Current | 4 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | -28 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 1 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 448
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $28.13 |
| 10 - 49 | $24.722 |
| 50 - 99 | $24.041 |
| 100 - 499 | $23.529 |
| 500 - 999 | $23.189 |
| 1,000 - 1,999 | $23.12 |
| 2,000 - 3,999 | $23.069 |
| 4,000 - | $23.044 |




