LTC6993CS6-1#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742255
Date Code:2309+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TSOT |
| Height | 1 mm |
| High Level Output Current | -16 mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Logic Function | Multivibrator |
| Low Level Output Current | 16 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.25 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Timers/Counters | 1 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Propagation Delay | 28 ns |
| Quiescent Current | 200 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Turn-On Delay Time | 28 ns |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 718
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.907 |
| 10 - 49 | $5.818 |
| 50 - 99 | $5.306 |
| 100 - 499 | $4.966 |
| 500 - 999 | $4.898 |
| 1,000 - 1,999 | $4.847 |
| 2,000 - 3,999 | $4.821 |
| 4,000 - | $4.812 |




