LTC6244HVCMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742249
Date Code:2251+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Bandwidth | 50 MHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 74 dB |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Input Bias Current | 1 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 40 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.25 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.4 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 7 mA |
| Output Current per Channel | 55 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 75 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 35 V/µs |
| Voltage Gain | 127.96 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,383
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $14.702 |
| 10 - 49 | $11.295 |
| 50 - 99 | $10.613 |
| 100 - 499 | $10.102 |
| 500 - 999 | $9.761 |
| 1,000 - 1,999 | $9.693 |
| 2,000 - 3,999 | $9.642 |
| 4,000 - | $9.617 |




