LTC3565EDD#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st63742229
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | DFN |
| Efficiency | 95 % |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Input Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Current | 1.25 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 5 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 4 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $20.457 |
| 10 - 49 | $17.05 |
| 50 - 99 | $16.367 |
| 100 - 499 | $15.856 |
| 500 - 999 | $15.516 |
| 1,000 - 1,999 | $15.448 |
| 2,000 - 3,999 | $15.396 |
| 4,000 - | $15.371 |




