ZWS150BP-24
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS-BP (150W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 6.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 150W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L6.30" x W2.95" x H1.46" (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 120
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $47.245 |
| 10 - 49 | $44.403 |
| 50 - 99 | $43.456 |
| 100 - 499 | $42.982 |
| 500 - 999 | $42.698 |
| 1,000 - 1,999 | $42.129 |
| 2,000 - 3,999 | $41.75 |
| 4,000 - | $41.675 |




