- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- PH50A280-24(TDK-LAMBDA)
PH50A280-24
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PH-A280 (300W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 425V |
| Voltage - Input (Min) | 200V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 2.1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.30"L x 1.46"W x 0.50"H(58.3mm x 37.2mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 152
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $98.041 |
| 10 - 49 | $95.199 |
| 50 - 99 | $94.252 |
| 100 - 499 | $93.779 |
| 500 - 999 | $93.494 |
| 1,000 - 1,999 | $92.926 |
| 2,000 - 3,999 | $92.642 |
| 4,000 - | $92.547 |




