HWS1500-5
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS (1500W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 300A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 1500W |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L11.00" x W5.00" x H3.25" (279.4mm x 127.0mm x 82.6mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $772.252 |
| 10 - 49 | $769.41 |
| 50 - 99 | $768.463 |
| 100 - 499 | $767.515 |
| 500 - | $766.682 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




