HFE2500-48/S
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HFE2500 (2500W) |
| Type | Front end |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 52A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 2500W |
| Efficiency | 93% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Rack mount |
| Size / Dimension | 12.80"L x 4.21"W x 1.61"H(325.1mm x 106.9mm x 40.9mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1,298.69 |
| 10 - 49 | $1,295.848 |
| 50 - 99 | $1,294.427 |
| 100 - | $1,293.12 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




