FPS1000-48
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | FPS1000 (1000W) |
| Type | Front end |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 360VDC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 21A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 1000W |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Rack mount |
| Size / Dimension | L11.42" x W5.00" x H1.61" (290.0mm x 127.0mm x 41.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $513.65 |
| 10 - 49 | $510.809 |
| 50 - 99 | $509.861 |
| 100 - 499 | $509.104 |
| 500 - 999 | $508.535 |
| 1,000 - | $508.024 |
| - | - |
| - | - |




