MAX4787EXK+T
MAXIM

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62272047
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Current control/management |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Input | 2.3V ~ 5.5V |
| Current - Output | 100 mA |
| Accuracy | ±41 % |
| Function | Current Limit |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 925
MOQ:14
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 139 | $6.777 |
| 140 - 699 | $6.564 |
| 700 - 1,399 | $6.489 |
| 1,400 - 6,999 | $6.433 |
| 7,000 - 13,999 | $6.417 |
| 14,000 - 27,999 | $6.405 |
| 28,000 - 55,999 | $6.396 |
| 56,000 - | $6.388 |




