IHLP2020CZER1R0M11
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st62271988
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020CZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Current - Saturation (Isat) | 6.5A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 66MHz |
| DC Resistance (DCR) | 11mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 85
MOQ:84
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 84 - 839 | $1.11 |
| 840 - 4,199 | $1.10 |
| 4,200 - 8,399 | $1.062 |
| 8,400 - 41,999 | $1.055 |
| 42,000 - 83,999 | $1.05 |
| 84,000 - 167,999 | $1.049 |
| 168,000 - 335,999 | $1.045 |
| 336,000 - | $1.044 |




